درباره ما


شرکت زمزم گرگان در تاریخ 26 تیر ماه 1352 در استان گلستان، شهرستان گرگان به ثبت رسیده و در همان سال شروع به کار نموده است. بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، این شرکت تحت پوشش بنیاد مستضعفان و جانبازان قرار گرفته و هیئت مدیره منتخب بنیاد اداره امور آن را به عهده گرفته است.
با توجه به نامناسب بودن محل شرکت از نظر زیست محیطی و مشکلات آلودگی فاضلاب، آلودگی صدا و ترافیک بین شهری ناشی از قرار گرفتن کارخانه در مرکز شهر، کارخانه زمزم گرگان با همکاری و مساعدت مسئولین محترم استان و مدیران محترم شرکت زمزم ایران در سال 1379 به خارج از شهر انتقال یافت.
کارخانه جدید شرکت زمزم گرگان در زمینی به مساحت 39050 متر مربع واقع در کیلو متر 8 جاده گرگان – مشهد با هزینه ای بالغ بر 1200میلیون ریال احداث گردیده است .

زمزم در سال های اخیر گسترش قابل توجهی در فعالیت های خود ایجاد نموده است. این در حالی است که در ابتدا فعالیت خود را با یک خط تولید آغاز نمود، ولی هم اکنون 13 شرکت در شهر های مختلف ایران و همچنین چند شرکت خارجی در دیگر کشور ها تحت لیسانس زمزم ایران، محصولات مختلف زمزم را تولید می کنند. از آنجا که مدرنترین واحد عصاره سازی خاور میانه متعلق به زمزم ایران است، می تواند نوشیدنی با طعم و مزه های متنوع و مختلف تولید نماید.
دریافت، بررسی و تحقیق در خصوص درک نیازمندی های منطقی حال و آینده مشتریان از طریق بازاریابی و تحقیقات لازم، زمزم را بر آن داشت تا با ارائه بیش از 100 نوع محصول مختلف، حضوری چشم گیر در سطح ملی و بین المللی داشته و تولیداتی با طعم ها، اندازه ها و بسته بندی های متفاوت، خود را به عنوان الگویی توانا در صنعت آشامیدنی معرفی نماید.
زمزم علاوه بر دارا بودن پروانه های استاندارد تولید محصول، دارای گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت HACCP ،ISO و ... نیز می باشد و هدف اساسی آن بهبود مستمر کیفیت برای جلب رضایت بیشتر مشتریان، رقابت سالم با دیگر تولید کنندگان داخلی و خارجی نوشابه برای تولید محصول با کیفیت برتر و متنوع تر است.
تنوع، کیفیت و محبوبیت محصولات زمزم، فرصتی را فراهم آورد تا در کشور های اروپایی، آفریقایی و آسیایی به گسترش بازار بپردازد و افتخاری برای کشور بیافریند.

آدرس:
استان گلستان، شهرستان گرگان، کیلومتر 8 جاد گرگان به مشهد، ابتدای روستای اصفهانکلاته

شماره تماس:
تلفن ثابت: 01732602440 // شماره همراه: 09121885327

سوالات متدوال

شرکت زمزم گرگان در تاریخ بیست و شش تیر 1352 به ثبت رسیده است.
کارخانه جدید شرکت زمزم گرگان در زمینی به مساحت 39050 متر مربع واقع در کیلو متر 8 جاده گرگان مشهد واقع شده است.